mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1
mod_vvisit_counterWczoraj2
mod_vvisit_counterTen tydzień5
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4
mod_vvisit_counterWszystkich54868

Twój IP: 3.226.251.81
Dzisiaj: 20 Sie 2019
Logowanie
Goscimy
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Impulsem do powstania naszej firmy było rosnące zapotrzebowanie na usługi instalacyjne związane z Systemami Zabezpieczeń Technicznych.

W skład naszego zespołu wchodzą Entuzjaści Techniki o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym.

Zadania jakie stawiacie Państwo przed nami nieustannie przyczyniają się do poszerzania zakresu świadczonych usług i ciągłego podnoszenia przez nas kwalifikacji, oraz bycia na bieżąco z tzw. nowinkami technicznymi

Początki naszej działalności skupiały się głównie na instalacjach Systemów Alarmowych. Wraz z rozwojem branży Ochrony Osób i Mienia oferta świadczonych przez nas usług rozszerzała się o kolejne elementy Systemów Zabezpieczenia Technicznego (np.: Systemy Monitoringu Wizyjnego popularnie nazywanym Monitoringiem, Systemy Kontroli Dostępu, Systemy Rejestracji Czasu Pracy, Systemy Sygnalizacji Pożaru, Systemy Oddymiania, Systemy Domofonowe i Systemy Wideodomofonowe, Systemy Kontroli Wartowników i inne). W celu zapewnienia pełniejszej obsługi technicznej naszym klientom stale poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług wychodząc poza ramy Systemów Zabezpieczenia Technicznego (np.: Sieci Komputerowe, Obsługa Informatyczna, Serwis Urządzeń Komputerowych, Instalacje Elektryczne, Serwis Instalacji Elektrycznych, Serwis Urządzeń Elektrycznych i inne). Równocześnie staramy się być elastyczni na Państwa oczekiwania i potrzeby. Jesteśmy mobilni aby być tam gdzie nasza obecność jest niezbędna i pożądana.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Centrum Zabezpieczeń PIGOR